ـ
 
انـجـمـن تـحصــیلکردگــان لـــر
پایگاهـی جـهت همـبسـتگی قوم لـــر
درباره وبلاگ


شناسنامه و شرح وظایف انجمن:
انجمن تحصیلکردگان لر انجمنی با رویکردی فرهنگی اجتماعی است که توسط گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مناطق مختلف ایران اداره می شود. هیئت تحریریه نشریه این انجمن از استانهای خوزستان، اصفهان، فارس، قزوین، گیلان، تهران، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان و ایلام می باشند.
انجمن تحصیلکردگان لر هیچگونه وابستگی سیاسی، مالی و حمایتی از هر نوع متصور به سازمانها، نهادها، احزاب و جریانات سیاسی، اشخاص و ارگان های دولتی و غیردولتی ندارد.
این انجمن بنا بر موازین قانون و شرع مبین و با اعتقاد راسخ و قلبی به برادری و برابری همه انسانها از هر قوم و رنگ و زبان، برای پیشرفت همه جانبه مردمان لر به عنوان بخشی عظیم از شهروندان جمهوری اسلامی ایران و دفاع قانونی و مشروع از هویت، حیثیت، شرافت، زبان، فرهنگ، تاریخ و منافع مادی و معنوی مردمان نجیب لر و همچنین همکاری و تعامل سازنده و احترام محور با سایر اقوام و فرهنگ ها فعالیت می کند.
امید است که همه با هم ضمن احترام و ادب به هویت، حیثیت و شرافت و حقوق گوناگون یکدیگر و با تأکید بر برادری و برابری و اجتناب از رجحان و تبعیض، در راستای پربارسازی فرهنگ میهن اسلامی و پیشرفت ایران عزیز پویا و کوشا باشیم.
بدون شک، نام این انجمن دلالت بر حصر تحصیلکردگان لر که میلیونها نفر از قوم چندین میلیونی و بزرگ لر را تشکیل می دهند ندارد. اعضای این انجمن در کنار دیگر گروههای تحصیلکردگان لر صدای قانونی و مشروع تحصیلکردگان دلسوز لر را می رسانند.
در پایان، یادآور می شود که انجمن تحصیلکردگان لر هرگونه توهین، تحقیر و بی احترامی صریح و تلویحی به اقوام را مخالفت و بی اعتنایی به کلام نورانی خداوند، حقوق مترقی مدنی و شهروندی، و خلاف دیانت، تمدن، فرهنگ، ادب و انسانیت به شمار می آورد.

مدیر وبلاگ : مسعود سیفی/دره شهر
برای دریافت فول آلبوم های استاد مسعود بختیاری می توانید موسیقی لریاز لینک های زیر

استفاده کنید. آلبوم ها به صورت فایل های زیپ و بدون پسورد هستند . برای

دریافت هر آلبوم احتمالا نیاز به حدود ۱۰۰ ثانیه انتظار باشد . چون فایلها در

سایت فور شیر آپلود شده اند.

همچنین بزرگترین آرشیو موسیقی لری شامل بختیاری، لکی، مینجایی و جنوبی را از لینک زیر دانلود بفرمایید.

 

 

 

 

فول آلبوم دختر لچک ریالی دانلود
فول آلبوم دنگ و فنگ  دانلود
فول آلبوم تنگ بلور دانلود
فول آلبوم برافتو دانلود
فول آلبوم مال کنون دانلود
نوع مطلب :صوتی و تصویری
برچسب ها :
پیوندها
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

 
 
مترجم : سايت ميـــراث