انجمن تحصيلكردگان لر
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
برای دریافت فول آلبوم های استاد مسعود بختیاری می توانید موسیقی لریاز لینک های زیر

استفاده کنید. آلبوم ها به صورت فایل های زیپ و بدون پسورد هستند . برای

دریافت هر آلبوم احتمالا نیاز به حدود ۱۰۰ ثانیه انتظار باشد . چون فایلها در

سایت فور شیر آپلود شده اند.

همچنین بزرگترین آرشیو موسیقی لری شامل بختیاری، لکی، مینجایی و جنوبی را از لینک زیر دانلود بفرمایید.

 

 

 

 

فول آلبوم دختر لچک ریالی دانلود
فول آلبوم دنگ و فنگ  دانلود
فول آلبوم تنگ بلور دانلود
فول آلبوم برافتو دانلود
فول آلبوم مال کنون دانلود

موضوعات مرتبط: صوتی و تصویری
[ جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ ] [ ] [ مسعود سیفی/دره شهر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

شناسنامه و شرح وظایف انجمن:
انجمن تحصیلکردگان لر انجمنی با رویکردی فرهنگی اجتماعی است که توسط گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مناطق مختلف ایران اداره می شود. هیئت تحریریه نشریه این انجمن از استانهای خوزستان، اصفهان، فارس، قزوین، گیلان، تهران، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان و ایلام می باشند.
انجمن تحصیلکردگان لر هیچگونه وابستگی سیاسی، مالی و حمایتی از هر نوع متصور به سازمانها، نهادها، احزاب و جریانات سیاسی، اشخاص و ارگان های دولتی و غیردولتی ندارد.
این انجمن بنا بر موازین قانون و شرع مبین و با اعتقاد راسخ و قلبی به برادری و برابری همه انسانها از هر قوم و رنگ و زبان، برای پیشرفت همه جانبه مردمان لر به عنوان بخشی عظیم از شهروندان جمهوری اسلامی ایران و دفاع قانونی و مشروع از هویت، حیثیت، شرافت، زبان، فرهنگ، تاریخ و منافع مادی و معنوی مردمان نجیب لر و همچنین همکاری و تعامل سازنده و احترام محور با سایر اقوام و فرهنگ ها فعالیت می کند.
امید است که همه با هم ضمن احترام و ادب به هویت، حیثیت و شرافت و حقوق گوناگون یکدیگر و با تأکید بر برادری و برابری و اجتناب از رجحان و تبعیض، در راستای پربارسازی فرهنگ میهن اسلامی و پیشرفت ایران عزیز پویا و کوشا باشیم.
بدون شک، نام این انجمن دلالت بر حصر تحصیلکردگان لر که میلیونها نفر از قوم چندین میلیونی و بزرگ لر را تشکیل می دهند ندارد. اعضای این انجمن در کنار دیگر گروههای تحصیلکردگان لر صدای قانونی و مشروع تحصیلکردگان دلسوز لر را می رسانند.
در پایان، یادآور می شود که انجمن تحصیلکردگان لر هرگونه توهین، تحقیر و بی احترامی صریح و تلویحی به اقوام را مخالفت و بی اعتنایی به کلام نورانی خداوند، حقوق مترقی مدنی و شهروندی، و خلاف دیانت، تمدن، فرهنگ، ادب و انسانیت به شمار می آورد.
امکانات وب

Powered by WebGozar